Máte něco na můj problém?
V levé nabídce na nápis PODLE POTÍŽÍ. Pokuste se najít Váš problém v uvedeném abecedním seznamu. Pokud ho najdete, klikněte na něj a po chvíli Vám nabídneme stručnou charakteristiku vybrané potíže a přehled výrobků, které by Vám mohly pomoci. Např. na BOLESTI ZAD Vám nabízíme 6 výrobků, na BRONCHITITDA/PRŮDUŠKY 15 výrobků. Kliknutím na konkrétní výrobek se Vám kromě bližších informací vyhledají tzv. Související a Alternativní výrobky. To Vám dále rozšíří možnost výběru vhodného přípravku.

Pokud není Váš problém v seznamu uveden, klikněte nahoře na obrázek lupy, vyskočí okénko
Vyhledat napište klíčové slovo pro váš problém (např. "močové"), název výrobku, orgánu, byliny, nebo jinou související informaci a klikněte na lupičku vpravo. Po chvíli se Vám zobrazí všechny vyhovující podkategorie výrobků a pod nimi jednotlivé výrobky odpovídající Vašemu požadavku.
Pokud se žádný výrobek nenajde, pokuste se Váš požadavek formulovat obecněji nebo ho označit jiným termínem! Jestliže například zadáte do vyhledání název byliny, vyhledáme Vám nejen vlastní bylinu, ale i všechny výrobky, které ji obsahují!

Co je alternativní výrobek?
Alternativní výrobek je výrobek, který má obdobný účinek jako základní výrobek a může jím být většinou nahrazen. U každého člověka může být na příslušný problém nejúčinnější jiný z uvedených alternativních výrobků. V ordinaci Vám pan Jukl automaticky vybere ten "Váš" výrobek, bez léčitele Vám aspoň takto zúžíme výběr.

Co je související výrobek?
Související výrobek je výrobek, který svým účinkem doplňuje nebo posiluje účinek základního výrobku.

Jak se dostanu rychle na hlavní stránku?
Jednoduše poklikejte na naše logo vlevo nahoře nebo na Domů nahoře vpravo velde nápisu PODLE POTÍŽÍ.

Jsou obrázky k výrobkům náhodné?
Nejsou! Tyto obrázky (piktogramy) označují hlavní použití výrobku se zobrazením cílové části našeho těla. Pokud máte dostatečně velký monitor a máte "obrázkové" vnímání zjistíte, jak rychlé, pohodlné a neunavující je hledání tímto způsobem. Stačí sledovat polohu červené tečky na postavičce a následně pak heslo v záhlaví obrázku. Vlastní obrázek orgánu/situace je pak již taková miniexkurze do anatomie lidského těla nebo situační obrázek pro pobavení!

Velký výběr bylinek

Velký výběr bylinek

Sleva 5% pro registrované zákazníky

Sleva 5% pro registrované zákazníky

Tradice a zkušenosti

Tradice a zkušenosti

Doprava nad 1500,- Kč ZDARMA

Doprava nad 1500,- Kč ZDARMA