Máte něco na můj problém?
Bohužel Vás nemůžeme přímo navést na produkty k užívání, z důvodu zpřísněné legislativy. Můžete se, ale na nás obrátit telefonicky nebo e-mailem popsat nám svůj problém a my Vám rádi pomůžeme s výběrem, případně Váš dotaz předáme panu Juklovi, který Vám volbu produktů nastaví přímo pro Vás.


Co je alternativní výrobek?
Alternativní výrobek je výrobek, který má obdobný účinek jako základní výrobek a může jím být většinou nahrazen. U každého člověka může být na příslušný problém nejúčinnější jiný z uvedených alternativních výrobků. V ordinaci Vám pan Jukl automaticky vybere ten "Váš" výrobek, bez léčitele Vám aspoň takto zúžíme výběr.

Co je související výrobek?
Související výrobek je výrobek, který svým účinkem doplňuje nebo posiluje účinek základního výrobku.

Jak se dostanu rychle na hlavní stránku?
Jednoduše poklikejte na naše logo vlevo nahoře nebo na Domů nahoře vpravo velde nápisu PODLE POTÍŽÍ.

Jsou obrázky k výrobkům náhodné?
Nejsou! Tyto obrázky (piktogramy) označují hlavní použití výrobku se zobrazením cílové části našeho těla. Pokud máte dostatečně velký monitor a máte "obrázkové" vnímání zjistíte, jak rychlé, pohodlné a neunavující je hledání tímto způsobem. Stačí sledovat polohu červené tečky na postavičce a následně pak heslo v záhlaví obrázku. Vlastní obrázek orgánu/situace je pak již taková miniexkurze do anatomie lidského těla nebo situační obrázek pro pobavení!