Onemocnění jater je vždy velmi vážnou újmou na zdraví. Nejčastěji se setkáváme s poškozením jater toxickými látkami, ucpáním jater (odtoku žluči), zánětem jater (hepatitidou), a to buď virovým nebo na základě autoimunitní reakce, chronickým zánětem (cirhóza). Dalším onemocněním jsou nádory, které jsou v naprosté většině metastázami z jiných orgánů. U vážně postižených jater časem dochází k selhání funkce jater (přestávají plnit své funkce). Atrofie jater je metabolické onemocnění jater. Podle zabarvení jater se dělí na hnědou a žlutou. Je doprovázena zánětem a tukovatěním tkáně. Může být vyvolána i dlouhodobým překrvením jater. Kontrolujte pravidelně jaterní testy.

Jaterní funkce jsou nenahraditelné jak pro jejich detoxikační funkci, tak pro jejich zásadní podíl na látkové výměně organismu (metabolismu cukrů, tuků, štěpení bílkovin na aminokyseliny). Jaterní onemocnění se projeví únavou, hubnutím, nadýmáním, průjmy, otoky a změnami psychiky (agresivita nebo apatie, zmatenost) nebo poruchami sexuálních funkcí. U většiny onemocnění jater má nezastupitelnou úlohu dieta a odlehčení a podpora funkce jater tak, aby játra mohla využít své obrovské regenerační schopnosti. Uvědomte si, že když Vám lékař oznámí zvýšené jaterní testy, tak již játro funguje na méně, než 40% své plné kapacity!!!
Ale nebojte, sestavili jsme pro Vás optimální kombinaci našich přípravků pro posílení metabolismu, likvidaci zánětu v játrech, detoxikaci jater a podpoře vylučování žluče. Bezpodmínečně však během terapie přestaňte konzumovat alkohol, černý čaj a černou kávu. Rovněž byste měli změnit jídelníček. Pokud berete dlouhodobě větší množství léků, podpořte játra preventivně našimi výrobky. Problémy s játry ale mohou mít také příčiny v duševní nebo duchovní oblasti. „Něco mně přeběhlo přes játra.“ Vztek, hněv, apod. Prostě změňte své vnitřní nastavení!

Žádná položka