Kuří oka jsou nejčastěji zapříčiněna nevhodnou obuví s nadměrným tlakem a třením "proti kosti". Výsledkem je zrohovatělý "mozol" s očkem odumřelé tkáně. Narozdíl od mozolů se kuří oka nacházejí na vystupujících kostech, zejména na kloubech.
Kuří oko je nezaměnitelný žlutošedivě zbarvený útvar asi 3–12 mm velký s "očkem", což je bolestivý čep odumřelé tkáně sahající  hluboko až ke kosti.
Uleví odstranění zrohovatělé tkáně u pedikéra, nepočítejte však s bezbolestným zákrokem. Ten spočívá v seříznutí "kuřete" skalpelem nebo žiletkou a přelepení speciální náplastí určenou pro kuří oka. Důležité pro úspěšnost léčby je nahrazení nepohodlných bot za volnější.
Naše doporučení je po odstranění zrohovatělé tkáně promíchat GURGELWASSER s Tea Tree oil v poměru 1:1 a několikrát denně poklepáním směs nanést na "kuře" a na noc namočit vatový tampón do GURGELWASSER a vhodným způsobem ho fixovat na postižené místo.

Rychlé info
GURGELWASSER-voda na kloktání 500 mlGURGELWASSER-voda na kloktání 500 ml

GURGELWASSER-voda na kloktání 500 ml

Slouží k péči o zuby, ústní dutinu a krk. Vstřebává se sliznicemi ústní dutiny. Zároveň je to výborný doplněk k dalším výrobkům.
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
515 Kč