KUŘÍ OKO - SONNENMOOR - Bylinářství JUKL

Kuří oka jsou nejčastěji zapříčiněna nevhodnou obuví s nadměrným tlakem a třením "proti kosti". Výsledkem je zrohovatělý "mozol" s očkem odumřelé tkáně. Narozdíl od mozolů se kuří oka nacházejí na vystupujících kostech, zejména na kloubech.
Kuří oko je nezaměnitelný žlutošedivě zbarvený útvar asi 3–12 mm velký s "očkem", což je bolestivý čep odumřelé tkáně sahající  hluboko až ke kosti.
Uleví odstranění zrohovatělé tkáně u pedikéra, nepočítejte však s bezbolestným zákrokem. Ten spočívá v seříznutí "kuřete" skalpelem nebo žiletkou a přelepení speciální náplastí určenou pro kuří oka. Důležité pro úspěšnost léčby je nahrazení nepohodlných bot za volnější.
Naše doporučení je po odstranění zrohovatělé tkáně promíchat GURGELWASSER s Tea Tree oil v poměru 1:1 a několikrát denně poklepáním směs nanést na "kuře" a na noc namočit vatový tampón do GURGELWASSER a vhodným způsobem ho fixovat na postižené místo.

GURGELWASSER 500 ml

Slouží k péči o zuby, ústní dutinu a krk. Včas aplikovaný dokáže zahnat angínu, zánět krku, mandlí, ale i zánět středního ucha. Vstřebává se sliznicemi ústní dutiny. Zároveň je to výborný doplněk k dalším výrobkům.
(21)
Skladem
490 Kč
Velký výběr bylinek

Velký výběr bylinek

Sleva 5% pro registrované zákazníky

Sleva 5% pro registrované zákazníky

Tradice a zkušenosti

Tradice a zkušenosti

Doprava nad 1500,- Kč ZDARMA

Doprava nad 1500,- Kč ZDARMA